Tablet Tamir Servisi

Mersin ipad tamiri

Mersin iPad tamiri, Şöyle bir etrafınıza bakın emanet ettiğiniz cihazların neredeyse sıfır dönüşümsüz bir şekilde size teslim edilmesi durumuyla ne sıklıkla karşılaşmaktasınız? Yahut da içerisinden bazı orijinal yedek parçaların alınıp yerine ikinci el yedek parçaların takıldığını fark ettiğiniz durumlarla karşılaşma sıklığınız nedir? Ayrıca size teminat verilen saatlerde cihazınızın elinize teslim edilmesi durumuyla ne sıklıkla karşılaşmaktasınız? Öte yandan biraz daha dikkat ederseniz kullanılan teknolojinin yeni sürüm olduğu bir servisle ne sıklıkla karşılaşabilirsiniz? İşte tüm bu olumlu yönleri kendinde barındırıp olumsuz koşulları elimine eden bir firma olduğumuz iddiasındayız. Biz kim miyiz? Gözde bilgisayar olarak hizmet veren teknik bir servisiz.

Mersin iPad tamiri servisi olarak bize uğradığınızda ilk karşılaşacağınız şey güler yüzlü bir atmosferdir. Diğer bir önemli husus da çok gelişmiş elektronik cihazlara sahip geniş çalışma atölyelerine sahip olmamızdır. Dilerseniz teknik personelimiz sizi atölyelerimizde gezdirmektedir. Mersin iPad tamiri servisi olarak çalışma prensiplerimizi de bu anda size anlatmaktayız. Bunlardan ilki de garantili hizmettir. Garantili hizmetle kastettiğimiz, tamir ve bakımdan geçen ürünlerinizde her hangi bir sorun çıktığında 3 ile 6 ay arasında bize getirirseniz ücretsiz tamir etmekteyiz. Mersin iPad tamiri servisi olarak yaptığımız işler çok çeşitlidir. Mersin iPad 3 ön cam tamiri onarımı yapmaktayız. İpad 3 arka kasa tamiri yapıyoruz. İpad 2 dokunmatik ön cam tamiri yapmaktayız. İpad 2 Lcd iç ekran tamiri yapmaktayız.

mersin tablet servisi iletişimÖte yandan Mersin iPad tamiri servisi olarak İpad 1 dokunmatik ön cam tamiri yapmaktayız. İpad 1 Lcd iç ekran tamiri yapmaktayız. Aynı zamanda Mersin iPad 2 arka kapak tamiri yapmaktayız. Bununla birlikte İpad 1 arka kapak tamiri de yapmaktayız. İpad 1 anakart tamiri yapmaktayız. İpad 2 anakart tamiri yapmaktayız. İpad SIM sıkışmasını ortadan kaldırma gibi işleri de yapmaktayız. Mersin iPad tamiri servisi olarak Mersin iPad 3G ünitesi tamiri gibi işleri de üstlenmekteyiz. Yaptığımız işler Ipad markasına ait kamera, fotoğraf makinesi gibi elektronik cihazları da kapsamaktadır. Mersin iPad tamiri servisi olarak bize getirdiğiniz cihazları hemen arıza tespit işlemine tabii kılmaktayız. Şayet sizin onayınızı alırsak ve ücreti de kabul ederseniz hemen tamir ve bakım işlemine başlamaktayız.